• Wpisów: 73
  • Średnio co: 51 dni
  • Ostatni wpis: 9 lat temu, 09:14
  • Licznik odwiedzin: 31 369 / 3840 dni
 
carls
 
Cześć. ^^

Jestem wściekła, skonana i bezradna... . Przed chwilka wróciłam ze szkoły, miałam siedem lekcji, bo jedna mi przepadła [biologia] i dzięki Bogu. Ale i tak niestety jedna się odbyła, bo miałam mieć dziś dwie. Na owej biologii był zaskok. Całkiem nieźle mi poszło. Liczę na 4. ;d Przy pomocy zeszytu na kartkówce życie staje się łatwiejsze. ;d Na chemii robiliśmy doświadczenia. Było całkiem fajnie. Potem dwa polskie [nudy!], okienko i historia. Mam nowego nauczyciela od historii, bo poprzednia babka jest w ciąży, a co do tego kolesie to ciągle gada o seksie i bierze do odpowiedzi tylko dziewczyny. Podobno jakieś 3 lata temu zrobił dziecko jednej uczennicy i są razem ^^.
Wracając ze szkoły zaszłam do Empika, kupiłam książkę "Wojny Świata Wynurzonego". Fantasty. Zapowiada się całkiem interesująco, ale co z tego będzie? Się przekonam. ;d
Ehh. Jestem strasznie zdenerwowana na 'kretyna'... . Aż brak mi słów. Cały czas próbuje przestać o nim myśleć, ale nie mogę. On mieszka w innym mieście [jakieś 25 km od mojego miasta] i przyszła do niego do klasy nowa koleżanka... . Się okazało, że z mojego miasta i, że na nieszczęście ja znam... . 'Kretyn' mówił, że wypytywał ja o mnie i gadała straszne bzdury, a on oczywiście to łyknął. :/ Mniejsza o to. Teraz cały czas mi truje jaka to jest ta E. ... . Może jeszcze się z nia zaprzyjaźni?! Kur... jestem zazdrosna! Chciałabym go nigdy nie poznać, tak byłoby lepiej i dla mnie i zapewne dla niego. Wreszcie by się ode mnie uwolnił... . Ostatnio pytał, czy mógłby mnie odwiedzić, powiedziałam, że nie mam nic przeciwko, ale tak naprawdę wolałabym się z nim nie widywać... . Chcę zapomnieć o nim i tyle.
Jutro mam sprawdzian z chemii, nawet nie wiem z czego... . I tak pewnie się uczyć nie będę. W sumie to mam wszystko w dupie, nic mnie nie obchodzi. Stałam się obojętna. Chciałabym znowu żyć jak kiedyś... . Jako pierwszy cel stawiam sobie zerwanie kontaktów z 'kretynem'. Jak myślicie, dobry pomysł?

I just want to fall and lose myself.
Laughing so hard it hurts like hell.
Forget about everything and runaway!

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego