• Wpisów: 73
  • Średnio co: 51 dni
  • Ostatni wpis: 9 lat temu, 09:14
  • Licznik odwiedzin: 31 369 / 3840 dni
 
carls
 
Avery.: Hej, hej!

Co za głupi dzień... . Od rana cholernie boli mnie kolano, to chyba na zmianę pogody. Miałam okropne lekcje i jakoś humor mi nie dopisuje. A na dodatek na 8 lekcji miałam matematykę i nasza 'kochana' nauczycielka zrobiła kartkówkę! Chciałabym jak najszybciej zakończyć ten dzień. Jutro jeszcze mam test z angielskiego i z PO. Ehhh, żyć nie umierać.
Nie mogę się nawet skupić na nauce. Cały czas ciągnie mnie do książek. Jestem dopiero w połowie Pośredniczki, a to wciąga jak cholera. Mogłabym to czytać i czytać, byleby się nie kończyło. ^^ Na szczęście jest jeszcze kilka tomów przede mną. Siedziałam dziś trochę w sieci i znalazłam bardzo fajna stronkę www.fantasybook.idl.pl . Chętnych gorąco zapraszam. Są recenzje ciekawych książek. Chętnie bym wiele z nich kupiła, ale puki co jestem doszczętnie spłukana. Nie mam ani grosza w portfelu. Przydałaby się chociaż ze 100zł na jakieś 2 książki. Niedługo święta, więc może zając coś przyniesie. ^^ Zawsze można poczytać na komputerze, dobre i to, ale jednak wolę czytać normalnie. Mniej wzrok się męczy i książki wydaja się mi być bardzo wartościowe.
Chyba podjęłam już decyzję co do operacji kolana. Uważam, że puki operacja nie jest konieczna dam sobie spokój. I tak już nigdy moje kolano nie będzie w pełni sprawne, a każda operacja będzie je w jakiś sposób osłabiać. Jestem za rozbudowaniem mięśnia czworogłowego. ;d Będę jeździć na rowerze jak przyjdzie wiosna i biegać. Nawet moja kondycja na tym skorzysta i figura z reszta też. ^^ Mam nadzieję, że podjęłam właściwą decyzję. Wszystko z biegiem czasu się okaże.
Musze czytać! Pa!

Wkręciła mi się ta piosenka.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego