• Wpisów: 73
 • Średnio co: 51 dni
 • Ostatni wpis: 9 lat temu, 09:14
 • Licznik odwiedzin: 31 369 / 3840 dni
 
carls
 
Avery.: Cześć!

Dzięki Bogu, że ten tydzień szkolny dobiegł końca. Tylu sprawdzianów w tygodniu to chyba jeszcze nigdy ni8e miałam... . Jaki tego sens? Prawie nikt porządnie nie przygotował się do tych sprawdzianów, bo najzwyczajniej nie zdążył. W ten weekend będę odsypiać. Przyjaciółki namawiały mnie na koncert w ich ulubionym klubie, ale najzwyczajniej w świecie nie mam na to ochoty. Wolę poleżeć i coś poczytać, ale pojeździć na rowerze.
Za oknem widać wiosnę. Powietrze staje się lekkie i można nim łatwo oddychać. Kocham to uczucie. Po mroźnej zimie nadchodzi piękna wiosna. Lekkie kurteczki i nowe buciki. Czegóż chcieć więcej? Jedynie wolnego od szkoły. ^^ Od środy mam rekolekcje! Odpocznę... . Potem tylko trzy dni i święta. Doczekać się nie mogę.
A co do ludzi z mojej klasy, to dzięki mojej kochanej koleżance i koledze zostałam wrobiona w romans... . We wtorek był koncert na cześć Chopina. Siedziałam z koleżankami i dyskutowałyśmy o wszystkim i o niczym, w pewnej chwili E. zaczęła temat o pewnym chłopaku, który siedział niedaleko. Dziewczyny żartowały, że jest przystojny i im się podoba, nagle jedna zapytała "A ty co o nim myślisz?" ja na to żartem "Kurcze przecież ja go kocham. Nie wiem ile jeszcze wytrzymam w ukrywaniu mojej miłości. Moje serce nie daje mi spokoju i na jego widok bije mocniej!". Zaczęłyśmy się śmiać, a po chwili koleżanka zaczepiła kolegę i powiedziała, że ja jestem zakochana w tamtym chłopaku, z racji tego, że oni są kolegami poszedł i mu to powiedział... . Poprosił go o numer dla mnie, a tamten mu dał... . Co za wstyd. Od tamtej pory głupio mi koło niego przechodzić na przerwach. Ciekawe co on sobie o mnie pomyślał, pewnie że jestem napaloną desperatką. ^^ Mniejsza o to. Trudno się mówi... . Stało się i tyle.
Dokończyłam czytać tamta cześć "Pośredniczki", już się nie mogę doczekać kiedy zacznę czytać kolejną.^^ To się robi coraz ciekawsze. Pewnie jest w necie, ale niezbyt lubię czytać na komputerze, ale jak nie będzie w bibliotece to nie mam wyboru.
To będzie koniec na dziś!
Żegnam!


Kocham tą piosenkę.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  u mnie też cała masa sprawdzianów, i to nie tylko w tym tygodniu, ale w kilka tych, które już były i w następnych. ;d
  też chętnie pojeździłabym na rowerze, ale moja mama stwierdziła, że dzisiaj nie ma szans, bo jest brudny, nienapompowany; zresztą pogoda też niezbyt odpowiednia na jazdę. xd
  też się cieszę, że jest wiosna. (:
  łoh, ale się wkopałaś z tym kolesiem, no ale może coś z tego będzie? ;P
  ;*
   
 •  
   
  Ale dałaś radę!;D
  Sraj na tego kolesia, niech myśli sobie co chce, ważne co Ty myślisz. ;**
   
 •  
   
  nie sądzę, żeby to co piszę było fajne. nie mam talentu do pisania. każdy tworzy co może.
  :*