• Wpisów: 73
  • Średnio co: 51 dni
  • Ostatni wpis: 9 lat temu, 09:14
  • Licznik odwiedzin: 31 369 / 3840 dni
 
carls
 
Poniedziałek.

Dzień niezły. Sprawdzian z biologii nie był taki znowu trudny, poradziłam sobie bez ściąg. ;d Myślę, że dobrze mi poszło, ale zazwyczaj kiedy tak myślę jest inaczej. No nic, poczekamy zobaczymy. Na historii cudem ominęło mnie pytanie... . Nauczyciel pytał według numerów w dzienniku. 1 nie było, 2 już był pytany, 3 i 4 tez nie było, więc zapytał 5, potem przyszła kolej na mnie, ale na szczęście koleżanka z nr 8 miała kropkę, więc zapytał ją. Głupi to jednak ma szczęście! Dobrze, że mi się udało, bo byłaby jedynka. ^^ Matematyka zleciała w miarę szybko, dwie godziny polskiego dłużyły się niemiłosiernie..., potem okienko i godzina wychowawcza. Nie było źle, zawsze mogło być gorzej.
Na jutro mam masę nauki, jeszcze się do tego nie zabrałam. Na 100% zapyta mnie geografii, w tym półroczu nie pytała jeszcze tylko 3 osób w tym mnie. A z racji tego, że na jednej lekcji na odstrzał idą 3 osóbki zostanę zapytana. Jeszcze na dodatek przypadają mi 2 trudne tematy, jeden jest o wszystkich nizinach, wyżynach, górach itp., trzeba pokazać na mapie i opowiedzieć. Nie byłoby tak strasznie, tyle że ta nauczycielka jest strasznie cięta, wystarczy jedno słowo źle i jedynka... . Na półrocze miałam 4, ale na koniec nie mam szans. Za słabe mam oceny jak na razie. Jeszcze na jutro mam przygotować temat na PO i przedstawić go klasie, a zupełnie nie mam już dziś do tego głowy. Po tych 8 godzinach spędzonych w szkole jestem zmęczona i senna. Zaraz idę zaparzyć jakieś dwie filiżanki kawy i zaczynam działać. ^^
Ciągnie mnie do tej książki, chciałabym ją dziś skończyć, ale na złość nie mam czasu. Cały czas zastanawiam się co stanie się dalej... . Nadrobię w rekolekcje. Będę czytać w każdej wolnej minucie, odwiedzę bibliotekę i jak będzie ładna pogoda to pójdę na rower, czy rolki. Za bardzo się rozmarzyłam, pora wracać do geografii i PO.

Dobrej nocy życzę.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego