• Wpisów: 73
  • Średnio co: 51 dni
  • Ostatni wpis: 9 lat temu, 09:14
  • Licznik odwiedzin: 31 369 / 3840 dni
 
carls
 
WOLNE!

Od jutra rekolekcje! Nareszcie wolne od szkoły, nauki, sprawdzianów i wszystkiego innego co ze szkołą związane. 3 dni + weekend! Rekolekcje mam na 13, więc będę mogła się porządnie wyspać, ale jednak wolałabym mieć rano, wtedy miałabym cały dzień wolny. E tam, ważne, że w ogóle jest wolne. ;d
Dziś miałam całkiem udany dzień w szkole. Zaczęło się od PP, luźna lekcja. Wtedy zjadłam śniadanie i odrobiłam lekcje.^^ Potem było PO. Przedstawiłam temat, dostałam 5. Oddał kartkówki, ale niestety nie poszło mi za dobrze , dostałam 3, poprawię. Następnie geografia... . Nie umiałam pierwszego tematy, więc postanowiłam udawać, że leci mi krew z nosa. Nabazgrałam na chusteczce czerwonym markerem, nawet wyglądało jak krew^^. Podeszłam do nauczycielki na początku lekcji i poszłam do łazienki, tam posiedziałam jakieś 15 min i wróciłam. Nauczycielka zapytała mnie, czy już w porządku i wzięła mnie do odpowiedzi... . Na szczęście z drugiego tematu. Dostałam 5! Strasznie się cieszę, że plan się udał. ;d Kolejne kilka godzin zleciało całkiem szybko. Religia, fizyka, chemia i biologia. Z biologii oddała sprawdziany. Z opisówki dostałam 5, a z wielokrotnego wyboru 3. Nie jest tak źle, średnia wychodzi 4, więc nie narzekam.
Jeszcze dziś muszę iść na drogę krzyżową. Męczą nas tymi mszami, drogami krzyżowymi, spotkaniami i tym wszystkim do tego bierzmowania. Chciałabym mieć to wszystko już za sobą. Niestety bierzmowanie chyba dopiero jakoś w maju... .

Idę się trochę poobijać i polenić. ^^

Niedawno trochę się nudziłam i przerobiłam zdjęcie mojego oka. Co myślicie? Liczę na konstruktywną krytykę. ;d

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego