• Wpisów: 73
  • Średnio co: 51 dni
  • Ostatni wpis: 9 lat temu, 09:14
  • Licznik odwiedzin: 31 369 / 3840 dni
 
carls
 
No to trzeci dzień rekolekcji się rozpoczął. Wstałam rano, jakoś po 7, bo na 8.3o miałam rehabilitacje. Nie chciało mi się iść piechotką, więc wyciągnęłam rower i pojechałam. Poćwiczyłam i jestem z powrotem.
W środę sprzątałam, sprzątałam i sprzątałam. Wiosenne porządki... . Niestety jeszcze nie skończyłam, zostało mi wyczyszczenie akwarium. Chyba najgorsze... . A wieczorkiem wyszłam z przyjaciółkami do miasta. Łaziłyśmy, łaziłyśmy, aż w końcu spotkałyśmy grupkę znajomych i się złączyliśmy. ^^ Było nas około 10 osób. Ale się uśmiałam. Im więcej ludzi, tym lepiej. ;d Jak wróciłam do domu dokończyłam czytać "Szeptem". Nie spodziewałabym się takiego zakończenia. Książka jest niesamowita. Mam ochotę przeczytać ja jeszcze raz. ^^
Wczoraj spałam chyba do 12, potem ubrałam się i poszłam do kościoła. Nawet się wyspowiadałam. ^^ Po kościele poszłam z M. do A. do pracy. A. nie poszła na rekolekcje, ponieważ pracowała. ;d Osobiście też wolałabym pracować w kiosku i czytać gazety, niż iść na te rekolekcje. No i jeszcze do tego wszystkiego zarabiać. Jakoś o 16 wróciłam do domu, odpoczęłam i poszłam z mamą na zakupy. Wróciłam z zakupów trochę wcześniej niż mama, bo byłam umówiona z A. i M. . Jak zwykle łaziłyśmy bez celu i gadałyśmy. Jak wróciłam do domu czekała na mnie niespodzianka. ^^ Mama kupiła mi zajebista kurteczkę. ;d Ale się cieszę. Stwierdziła, że wszystkie moje kurtki wiosenne są na 3/4 więc kupiła mi nową. Ciesze się bardzo z tego powodu.
Dziś wypadałoby wyczyścić te akwarium, ale zupełnie nie mam na to ochoty. Na dworze jest tak pięknie. Najchętniej poszłabym na rolki... . Tyle, że nie mam z kim. Wszyscy sądzą, że są już 'za dorośli' na rolki... . Co złego w rolkach?! Może jeszcze 'nie dorosłam'. Ehh... .
Zaraz poszukam jakiejś fajnej książki w necie i poczytam. ;)

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego